2-8 Ağustos haftalık burç yorumları

Supergundem.com astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı...

2-8 Ağustos haftalık burç yorumları
02 Ağustos 2021 - 16:09
KOÇ BURCU 2-8 AĞUSTOS


Sevgili Koçlar


Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken iletişim bilgi alışverişi ile ilgili konular ön plana çıkıyor.
Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız, iletişim araçları ve elektronik aletlerde aksama bir takım terslikler hafta başında etkin olabilir.
Uzun zamandır iş ve iş hayatınıza dair istediğiniz hayalini kurduğunuz değişim dönüşüm sürecini hayata geçirmek isteyebilirsiniz.
İş hayatınızla alakalı emeklerinizin karşılığını alamama, aksama, gecikme gibi durumlar söz konusu olabilir.
Yine aşk hayatınıza dair iletişimlerde aksaklık gecikme gibi bir takım olumsuz durumlar ön plana çıkabilir.
Çarşamba gününden Cuma  gününe kadar harcamalarınız konusunda dikkatli olun. Cuma günü itibariyle yeni gelir kaynakları oluşturmak, yeni bir iş yeni kazanç kapıları elde etmek adına kolları sıvayıp harekete geçmek için gökyüzü sizi destekliyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.
BOĞA BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Boğalar 


Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken aile, ev, yuva, aile bireyleriyle ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Aile içi huzursuzluklar, baba abi figürleriyle bir takım tatsız iletişimler söz konusu olabilir. Bu hafta dilinize hakim olma zamanı taa ki 8 Ağustos pazar günü Yeni ay dönemine kadar.
Uzun zamandır beklettiğiniz planladığınız işleriniz varsa bu haftadan sonra hayata geçirmek için adımlar adıyor olacaksınız.
Yine teknoloji, danışmanlık, e-ticaret, şans oyunları gibi konular ön plana çıkabilir bu saydıklarıma dair yeni girişimler yeni gelirler elde etmek için bir takım planlar geliştirebilirsiniz.
Aşk ve ikili iletişimler de salı günü bir takım sürprizler ve beklenmedik güzel haberlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu hafta ev konuları dekor eşya alım gibi konularda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta yeteneklerinizi kullanarak yeni gelir kapıları elde etmek isteyebilirsiniz. Zira pazar günü yeni ay dönemi gökyüzü sizlere bu konuda destek veriyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili İkizler
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken iletişim ve hukuk konuları ön plana çıkıyor. Tartışmalardan gergin iletişimlerden mümkün olduğunca kaçının. Beklenen haberlerde aksama, gecikme gibi durumlara maruz kalabilirsiniz.
Yine akraba, eş, dost ile olan iletişimlerde de dikkatli olunması gereken bir hafta.
4-7 Ağustos arası gizli düşmanlıklar, arkadan dönen oyunlar, entrikalar ve sağlık problemlerine çok dikkat etmelisiniz.
İş hayatınız ve kariyerinizde daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve durumları tekrar gözden geçirebilirsiniz.
Aşk hayatınız ikili iletişim konularında ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler, tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.
Bu hafta duygularınızın ve mantığınızın çatışmamasına dikkat edin.
İş hayatınız da hayal gücünüz ön plana çıkabilir ve yeni projelerinizi hayata geliştirebilirsiniz.
Maddi ve manevi büyüme gelişme zamanı.
Kredi, borç, nafaka, miras konuları ön plana çıkarken ödemelerinizde zorlanabilirsiniz cumartesi gününe kadar. 
Hafta sonundan itibaren yeni ay güneş kavuşumu ile birlikte Hayatınızda yeni başlangıçlar ve yeni kararlar almanız olası. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Yengeçler
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken Parasal durumlarda beklenmedik bir takım ödeme, borç durumları ile karşılaşabilirsiniz.
Yine kendi gelir kaynağınız ve varsa yapacağınız sözleşmelerde son dakika gecikmeleri ani ertelenmeler söz konusu olabilir. 
Bu hafta bazı Yengeç'ler uzun zamandır aşk hayatınıza dair uzun zamandır yaşadığınız olumsuz şanssız durumları topluca ele alıp yeniden yapılanma ve dönüşüm sürecine girip adeta kendi şansınızı kendinizin yarattığı bir haftadasınız.
hafta sonuna kadar varsa seyahat, eğitim, yurtdışı ile ilgili konularda beklenmedik iptal ya da sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Yine bu hafta kredi, borç, miras konularında yaşadığınız aksaklık varsa gecikmeler için borçlarınızı yeniden yapılandırmak için uygun bir haftadasınız. 
Çarşamba günü harcamalarınız artabilir uzun zamandır dile getirdiğim bu hafta da üzerine basarak söylüyorum lüks harcamalarınıza dikkat!
Cuma ve cumartesi günü eş dost çevre yakın arkadaşlarla keyifli vakitler geçirmek isteyebilir bir takım organizasyonlara katılabilirsiniz.
Bu hafta yakın çevreniz varsa ortaklarınızla güç ve manipülasyon konularına dikkat. Mutlu ve keyifli haftalar.
 

ASLAN BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Aslanlar 
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken ikili ilişkileriniz ve ortaklık durumlarıyla alakalı zorlu blokajlarla karşı karşıyasınız. Restleşmeler sivri dilli çıkışlar ön plana çıkabilir.
Görev ve sorumluluklarınızın farkına varıp yerine getirmek için çaba vermek durumunda kalabilirsiniz.
Aile içi ortak gelir ve yine iş hayatınızda ortak gelirlerle ilgili konularda beklediğinizi gelirlerde gecikmeler yaşanabilir.
Yine kendi gelir kaynaklarınızla alakalı olarak ani sürpriz beklenmedik gelirlerle karşılaşabilirsiniz.
Salı ve çarşamba günü lüks harcamalarınıza dikkat!
Yine bu hafta uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz sektör değişimi iş değişimi ile ilgili konular yeniden gündeme gelebilir bunlarla ilgili konuları masaya yatırabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Başaklar
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken aile içi yakın akrabalarla ilgili iletişimlerde bir takım sıkıntılı durumlar ön plana çıkıyor. 
Yine sağlıkla ilgili konular, gözlü düşmanlıklar ve gizli konulara  çok dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.
Bu hafta tüm bu olumsuz, belirsiz, gizli durumlara rağmen 3 Ağustos itibariyle tüm hafta aşk ve ilişkiler konusunda şansınızın en yüksek olduğu haftadasınız.
İlişkisi olmayan Başaklar platonik gizli saklı tutku enerjisi yüksek ilişkilere çekilebilirsiniz.
Çarşamba günü sözlerinizle aniden kalp kırabilir karşınızdakini üzebilirsiniz. Ayrıntıcı ve eleştirel yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.
Arkadan dönen işler ve dedikodunuzun yapılması sizi mutsuz edebilir. Sağlığınızla ilgili kalp, damar ve dolaşım yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmakta yarar var. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Teraziler 
Bu Hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken iletişim ve iletişim yoğunluğuyla alakalı konular ön plana çıkıyor.
Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sözleriniz ve fikirleriniz baskılanabilir özgürlüğünüzün kısıtlanmış gibi hissedebilir, istediğiniz konuşmaları yapamayabilirsiniz.
Bir takım fikir çatışmaları gündeme gelebilir. Sert tutum ve davranışlardan kaçının.
Aşk hayatınızda da aynı durumlar geçerli.
4-8 Ağustos arası para ve maddi konularda özellikle dikkatli olmalısınız. Ani harcamalar, borç, kredi, nafaka gibi konular aniden ortaya çıkabilir. Harcamalarınıza da ekstra özen gösterin.
Para konularıyla alakalı ay ortasına kadar tutumlu olmanızda fayda var. 
Yine sosyal çevre eş dost konularıyla alakalı tavır tutum ve davranışlarınızda sakin mizacınızı korumanızda fayda var.
Ev alım satım konularıyla alakalı güç ve manipülasyon savaşlarına dikkat! Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Akrepler
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkıyor olacak.
Bazı sözleşmelerde gecikmeler son anda iptal durumları ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. 
Kardeşler, akraba ve aile bireylerinizle ilişki ve iletişimleriniz de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 
Yine aşk ve ikili ilişki konularında iletişimlerinizin güçlenip büyüdüğü ve gelişeceği bir döneme giriyorsunuz. 
Aile bireylerinizle ilişkilerinizde daha önceden yerine getirmediğiniz ödev ve sorumlulukları tekrar yerine getirmeniz gerekebilir.
Yeni çevre yeni insanlarla tanışma konuları ön plana çıkıyor. Yeni birileriyle tanışıp flört etmek isteyebilirsiniz.
Cuma günü ikili ilişkiler ve aşk konularında sürpriz beklenmedik mutlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Yaylar
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken  İş hayatınızla alakalı durumlarda  toplantı yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamayı düşünürken ani beklenmedik engeller iptaller kısıtlamalar ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. İş yükünüzün oldukça arttığı bir dönemdesiniz. 8 Ağustos ve sonrası iş ve maddi konularla alakalı gelişme ve büyüme dönemi sizler için.
Yine aile içi ilişkilerinizde manevi büyüme ve gelişme için çaba gösteriyor olacaksınız.
Hayatınızda yeni sayfalar açmak, yeni başlangıçlarda bulunmak, yeni kararlar almakla ilgili konuları masaya yatırabilirsiniz bu hafta. Yakın çevre iletişimleriniz de fikir çatışmaları  ve inat ederek sonuç almaya çalışmak olumsuzluğa neden olabilir. Ani değişen şartlar durumu sabitlemenize olanak vermeyebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Oğlaklar 
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken Para ve maddi konularla alakalı gündemler ön plana çıkıyor. 
Bu hafta ani beklenmedik bir takım harcamalar, borç, kredi, nafaka gibi geciken ödemeler önünüze gelebilir. Özellikle ve özellikle üzerine bastırıyorum hafta sonuna kadar harcamalarınıza çok dikkat edin. 
Yine ortaklarla ilgili para konuları ortak kazançlar ilgili durumlarda an, ve beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Tüm bu saydıklarımla alakalı ay ortasına kadar çok dikkatli olun.
Aşk ve ikili ilişkiler konusunda sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler, yeni tanışmalar ve karşılaşmalar yaşamanız olası.
Özellikle Cuma günü aşk ve ilişkiler konusunda şansınız oldukça yüksek.
Pazar günü Yeni ay etkisiyle Ortak kazançlar, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni kararlar alabilir yeniden yapılanma dönemine girmek isteyebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Kovalar
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken Para ve maddi konularla alakalı güzel gelişmelerin olduğu gündemler ön plana çıkıyor. Lüks harcamalarına dikkat!
İkili ilişkiler ve ortak aile içi konularda sözlerinizi özgürce söyleyemeyebilir kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.
İkili ilişkilerde kendinizi tarzınızı ve tavrınızı ifade ederken karşı taraftan kişiliğinizden ödün vermeniz gereken durum ve konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Kendi refah ve mutluluğunuzu sağlamak için bu haftadan itibaren yeniden bir yapılanma dönemine girebilirsiniz.
Duygularınız ve mantığınızı bir arada uyum ve denge içerisinde kullanıyor olacaksınız. 
Hafta sonuna doğru aile bireylerinizle iletişimlerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu gizli düşmanlarınızın yaptığı işler ve arkanızdan yapılan dedikodular nedeniyle sinirlenebilir öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK BURCU 2-8 AĞUSTOS


 Sevgili Balıklar 
Bu hafta Ay ikizler burcuna yerleşirken İş ve para konuları, bedensel ve ruhsal sağlığınızla alakalı konular ön plana çıkıyor.
 Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmayı unutmamalısınız. Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme için diyet ve spor konularına ağırlık verebilirsiniz.  
İş yaşamanıza dair önemli konular gündeme gelebilir, beklenmedik yön değişimleri söz konusu olabilir.
İkili ilişkiler ve aşk konularında ani sürpriz beklenmedik tanışmalar ve karşılaşmalar sizi mutlu edebilir. 
Hafta sonu sabah saatlerinde ay Aslan burcuna geçerken hayatın tadını çıkarmak eğlenmek ve sahnede olmak isteyebilirsiniz.
Özellikle 8 Ağustos ve sonrası sizler için iş ile ilgili konularda oldukça şanslı bir döneme gireceğinizi işaret ediyor. İş yerinizde, ortaklarınız ve çalışanlarınızla birlikte yeni kararlar yeni projeler geliştirebilir ve bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.
Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d