9-15 Ağustos haftalık burç yorumu

Supergundem.com astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı...

9-15 Ağustos haftalık burç yorumu
09 Ağustos 2021 - 19:14
KOÇ 9-15 AĞUSTOS


Sevgili Koçlar


Bu hafta Yeni ay etkisine girerken ikili ilişkiler, ev, aile, çocuk, hobiler, sosyal ortamlarımızla ilgili konular ön plana çıkıyor olacak.
Sosyal hayatımız arkadaş ortamlarımız renklenebilir. İletişimler artabilir. 
İlişkisi olmayanlar için aşk ikili ilişkiler konusunda şansınızın oldukça açık olduğu bir haftadasınız.
Yalnız olmayanlar için partneriyle eşiyle hareketli, keyifli ve eğlenceli bir dönem geçirebilirler. 
11 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcuna yerleşirken Sağlık, titizlik ve günlük yaşama dair konular ön plana çıkıyor olacak. Daha detaycı ve planlı hareket edebilir başkaları tarafından takdir toplayabilirsiniz.
Bu hafta fiziksel sağlığınıza yediğinize içtiğinize biraz dikkat etmeniz gereken bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.
BOĞA 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Boğalar 


Bu hafta Yeni ay etkisine girerken ev aile aile içi konular ön plana çıkıyor olacak. Ev içi iletişi mi akrabalarla iletişim trafiği artabilir. Uzak iletişimler uzaktan gelen haberlerle ilgili gündemleriniz olabilir. 
Yine bu dönemde cazibenizin arttığı varsa çocuk sahibi olma, hamilelik planları gerçekleştirmek adına gökyüzü bu enerjilerle sizi destekliyor olacak. 
Taşınma yer değiştirme planları bir süre daha askıda kalabilir. Bu dönemde ani kararlar vermemeli daha sakin bir tutum sergilemek hayrınıza olacaktır.
11 Ağustos itibariyle Merkür Başak burcuna yerleşirken aşk ikili ilişkiler flört konuları ön plana çıkıyor olacak. Keyifli ve neşeli ayrıca cazibenizin arttığı dikkat çektiğiniz bir dönem. 
Bu hafta varsa partneriniz eşinizle iletişimleriniz de eleştirel tavırlardan kaçının. 
Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili İkizler
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. İletişim trafiğiniz her zamankinden fazla olabilir. 
Yine kardeş akrabalar kan bağımızın olduğu kişilerden sürpriz güzel haberler alabilirsiniz. 
11 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcuna yerleşirken  Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Evde iletişim artarken detaycı yönünüzün arttığı bir döneme giriyorsunuz. 
Aile içi tartışmalardan, eleştirisel yaklaşımlardan kaçınmalısınız. 
Ev, yuva, aile, yerleşime ait konularda önemli kararlar alınabilir, aile içinde önemli konuşmalar, toplantılar meydana gelebilir.
Bu hafta ikili ilişkiler aşk konularında kararsız ve düşünceli olabilir adeta arada kalmış gibi düşünebilirsiniz. Büyük lokma ye, büyük konuşma zamanı bu hafta sizler için.
Ayrıca alım satım kira emlak konuları gündeme gelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Yengeçler
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken finans ve para konuları ön plana çıkıyor. Farklı kazanç yollar geliştirmek isteyebilir, aileniz ve sevdikleriniz için harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. 
Beklenmedik zam konuları gündeme gelebilir. 
Aile içi gizli harcamalar su yüzüne çıkabilir bazı giderler keyfinizi kaçırabilir. 
11 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcuna geçerken kardeşler akrabalar yakın çevre ile ilgili iletişim ve ilişkiler ön plana çıkarken bir araya gelebilir, bazı konuları masaya yatırmak isteyebilirsiniz. 
İş ve maddi konularla alakalı çok fazla zihin yorabilir tüm bu saydıklarımla alakalı haftanın enerjisini gergin olarak geçirebilirsiniz.
Yine kısa seyahatler beklenmedik durumlar gelişebilir, aile ve yakın çevrenizle iletişimlerinizde daha detaycı ve titiz tutumlar sergileyebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.
 

ASLAN 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Aslanlar 
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken konuşmalarınıza tavır tutum ve davranışlarınıza dikkat! Egosal davranışlardan kaçınmalı, dilin kemiği yok tabiriyle hareket etmemelisiniz.
Bazı yenilikler söz konusu olabilir yeni bir ilişki, yeni insanlar. 
Bu hafta düşünmeden konuşmaya, hızlı karar vermemeye özen göstermeliyiz. 
11 Ağustosta Merkür Başak burcuna geçerken maddi konular para konularıyla ilgili gündemler ön plana çıkabilir. Harcamalar giderler konusunda ekstra dikkatli olmanız gereken bir dönem. 
Gelir gider konularıyla alakalı endişeleriniz artabilir. Bu konular üzerine çok fazla yoğunlaşıp düşünebilirsiniz.
Finansal konularda önemli anlaşmalar, sözleşmeler fikirler projeler detay gerektiren işlerde başarı sizinle olacaktır. Fikirlerinizi paraya dönüştürebilir, finansal konularla ilgili bir takım seyahatler yapabilirsiniz. 
Bu dönem zihininiz para kazanma odaklı olacaktır. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Başaklar
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken karanlık diye tabir ettiğiniz dönem sadece hafta başında etkisini gösteriyorken bilinçaltınızla detaylı bir yüzleşme içerisinden geçebilirsiniz.
Yine ev ile ilgili bir takım değişiklikler tadilatlar yapmak isteyebilirsiniz. Değişim için gökyüzü sizi destekliyor. 
Yine Aslan Yeni ayı ile çok yaratıcı olurken harcama gider konularına dikkat!
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken  İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi açık ve net bir şekilde ifade edebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Zekanız, hazır cevaplılığınız ve fikirleriniz ile dikkat çekebilirsiniz.
İletişim faaliyetleri hızlanacak, çok daha fazla iletişim odaklı olmaya başlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni şeyler okumak, araştırmak için harika zamanlar. Alacağınız haberler genel anlamda tatmin edici olacaktır. İletişim yeteneklerinizi çok daha rahat bir şekilde ortaya koyacak kendinizi net ve rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Teraziler 
Bu Hafta Yeni ay etkisine girerken aşk ikili ilişkiler arkadaş çevresi sosyal ortamlarla ilgili konular ön plana çıkarken yorulup tükenme enerjisine girebilirsiniz.
Bu dönemde hayatınıza istediğiniz şekilde yeni insanlar girebilir sizin istediğiniz doğrultuda destekler alabilirsiniz. 
Bu hafta partneri yalnız olanlar için sürpriz yeni tanışmalar söz konusu olabilir.
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken iç ve bilinçaltı konuları ön plana çıkabilir bir takım duygusal çalkantılar iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz.
Bu dönem geçmişe dair konuları kafanızda masaya yatırıp adeta geçmişle bir iç hesaplaşma içine girebilirsiniz.
Düşündüklerinizi, isteklerinizi net bir şekilde ortaya koymakta zorlanabilir ve çekinebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Akrepler
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken Kariyer konuları sosyal statü konuları ön plana çıkıyor olacak. 
Yeniden bir değişim dönüşüm sürecine girebilir bu konularla alakalı büyüklerinizden destek isteyebilirsiniz. 
Bu hafta iletişimleriniz de düşünerek konuşmalı dik başlı olmamaya özen göstermelisiniz.
Yine bu dönemde ani evlilik kararları alabilir, çocuk sahibi olmayanlar çocuk sahibi olmak için kolları sıvayabilir.
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken sosyal çevre, arkadaşlar ilgili konular gündemde oluyor olacak. Yeni insanlarla tanışabilir yeni ortamlara girebilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkartmak istediğiniz bir dönem. 
 İş hayatında kazandığınız gelirleri arttırabileceğiniz keyifli proje veya tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz hareketlenmeye, iletişimleriniz artmaya başlıyor. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Yaylar
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken aile ve kariyer konuları ön plana çıkıyor olacak.
 Kişisel gelişim konuları çok fazla önem kazanacak. Kendinizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatınızla ve geleceğiniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.
Yine var olan hukuk konuları varsa nihayet bu süreçte sonuç alabilirsiniz.
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken kariyer ve iş hayatıyla ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. 
Bu dönemde kariyer ile alakalı bir takım endişeleriniz ön plana çıkabilir her zamankinden fazla bu konuları düşünmek için kendi içinize çekilebilirsiniz. 
iş ve kariyerinize ilişkin konularda daha detaycı ve titiz olacaksınız.
Eğer ki iş arama sürecindeyseniz bu dönem iletişimin yoğun olduğu satış, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, marka yönetim, sosyal medya yönetimi, bilişim, internet gibi alanlarda iş bulma şansınız çok daha yüksek olacaktır. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Oğlaklar 
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken para konuları, ortak aile içi para konuları, vergi, sigorta, miras gibi uzun süredir devam eden sonuç alamadığınız konular sonuca ulaşabilir. 
Yeni iş girişimleri, yeni ortaklıklar için atağa geçebilirsiniz.
Aile içi beklenmedik bir takım gizli harcamalar ortaya çıkabilir ve harcamalarınız konusunda aşırıya kaçmamaya öze gösterin. 
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken eğitim, seyahatler felsefi konular ön plana çıkabilir. 
Yine bu dönemde yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. 
 Ancak tartışmalara girmekten kaçınmalı, çevrenizdeki insanların fikirlerini eleştirmemeye çalışmalısınız.
Hayatın anlamı, din, felsefe, gibi konularda daha fazla araştırmaya, okumaya yöneltebileceği gibi, uzak yerlere seyahatler, yurt dışı ile ilgili işler, uluslararası işler, pasaport ve vize işleri ile uğraşabilirsiniz. Yine hukuksal konularla ilgili beklentisi olanlar, bu süreçte keyifli gelişmeler yaşayabilirler. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Kovalar
Bu hafta Yeni ay etkisine girerken ikili ilişkiler ve ortaklık konuları ön plana çıkıyor. 
İlişkisi olmayanlar için şanslı bir dönem. Uzun beklediğiniz yeni birileri hayatınıza girebilir. 
İlişkisi olanlar ciddi evlilik kararları alabilir, ilişkilerini bir adım ileriye taşıyabilirler. 
İlişkisinde sorun yaşayanlar bunlar geçmişte bırakmak için uygun bir dönem gökyüzü bu anlamda sizi destekliyor olacak. 
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken para ve finansal konular ön plana çıkıyor olacak. Miras, vergi, sigorta konuları gündeme gelebilir. 
Harcamalar konusunda temkinli olmak isteyebilirsiniz. 
Tüm bu saydıklarımla alakalı detayla takılıp uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Sağlığınızla ilgili özellikle bağırsak ve midenize dikkat etmeniz gereken zamanlar. Yeni şeyler keşfedebilir, gizlilik içinde olan şeyleri ortaya çıkartabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 9-15 AĞUSTOS


 Sevgili Balıklar 
Bu hafta Yeni ay etkisi altına girerken iş ve sağlık konuları ön plana çıkıyor olacak. 
İş yaşamınızda ve günlük yaşamınızda iletişim trafiğiniz artabilir. 
Çok çalışıp çok emek vermek isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. 
Çalışmayanlar için günlük hayatınızda bir takım yenilikler yapabilir, yeni akışlar oluşturmak isteyebilirsiniz.
Bu dönemde sağlık sorunlarınız şifalanabilir.
11 Ağustos'ta Merkür Başak burcuna yerleşirken evlilik, ikili ilişkiler konuları ön plana çıkabilir. Partnerinizle bol bol iletişim içerisine girebilirsiniz. Hararetli tavır ve tutumlara dikkat!
Bu süreçte kırıcı olmaktan kaçınmamızda fayda var.
Yeni imzalar ve sözleşmeler gündeme gelebilir. Bazılarınız evlilik için adım atabilir. Yeni ortaklıklar kurmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizi daha çok sorguladığınız bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.
Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d