ALLAH HAYVAN KESİN DER Mİ? KURBAN ASLINDA NEDİR? İSLAM YANLIŞ MI ANLAŞILDI? CEMİL KILIÇ | FERİT ATAY

ALLAH HAYVAN KESİN DER Mİ? KURBAN ASLINDA NEDİR? İSLAM YANLIŞ MI ANLAŞILDI? CEMİL KILIÇ | FERİT ATAY
21 Temmuz 2021 - 16:00


Zanka TV tarafından yayınlanan "ALLAH HAYVAN KESİN DER Mİ? KURBAN ASLINDA NEDİR? İSLAM YANLIŞ MI ANLAŞILDI? CEMİL KILIÇ | FERİT ATAY" isimli video. Zanka TV açıklamada şunu yazdı:

Zanka Medya Genel Yayın Yönetmeni Ferit Atay'ın SorguluYorum'da konuğu İlahiyatçı Yazar Cemil Kılıç


1) Kurban Kur'an'da geçer mi? Kurban ve İslam!
2) Türklerin İslamiyet'i kabulü nasıl oldu? Malazgirt ve öncesi
3) Türkiye'de Deizm ve Ateizmin artması!
4) İslam yanlış mı anlaşılıyor?
5) İslam'da ve Türkiye'de tarikatlar ve cemaatler
6) Emeviler dini ve Muaviye


7) Suudi Arabistan ve Yemen meselesi
8) Türkiye'nin Suriye politikası

Ayrıcalıklardan yararlanmak için ailemize 'KATIL'ın:
https://www.youtube.com/channel/UCE3qm63AUbigSDVqEEePW4A/join


** Bu içerik 28.08.2018 yılında yayınlanan Ferit Atay'ın SorguluYorum programıdır. O dönem Krt Tv Genel Yayın Yönetmenliği yapan Atay'ın 300'ü aşkın programı aynı kanalda yayınlandı. Zanka Tv'de yayınlanacak önemli içerikli programların devamını bekleyin...

Ferit Atay kimdir?
Ferit Atay (d. 25 Ekim 1983) Televizyoncu, haber programcısı.
Ferit Atay 25 Ekim 1983 yılında doğdu. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladı. Televizyoncu olmayı lise yıllarında karar veren Atay, Aydınlıkevler Anadolu İletişim Meslek Lisesini başarıyla bitirdi.
Üniversite eğitimini yine İletişim alanında Doğu Akdeniz Üniversitesi Radyo-Tv ve Sinema bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında siyasete ilgisi olan Atay, meslek yaşamına Tv8 rejisinde başladı. Kariyerinin başlarında rejide her alanda çalıştı ve yönetmen oldu. Uzun yıllar çeşitli müzik eğlence programlarında yönetmenlik yaptı. Tv8’den vatani görevini yapmak için ayrıldı ve askerliğini Diyarbakır Kulp karakolunda Jandarma olarak yaptı.
2010 yılında eski adı Karadeniz TV olan Krt Tv süreci başladı. Yönetmen olarak başladığı işini en üst sevide bıraktı. Ferit Atay Karadeniz Tv’den kültür temalı ulusal kanal geçişinin yaratıcı takımında yer aldı. Krt Tv Genel Yayın Yönetmeni olarak 5 yıl görevini sürdürdü.
Sorgulamaya olan merakı ona en önemli hediyesini sundu. “SorguluYorum” programı haber, din, bilim, sağlık ve siyaset alanında başarı getirdi. Ülkenin gündemini değiştiren birçok olaya imza attı.
Krt'de 9 yılı aşkın süreyle çalıştı. 2019 yılında Zanka Medya’nın kurucularından olan Atay, Türkiye'de araştırmacı televizyon gazeteciliğini devam ettiren nadir isimlerden biridir.
Bugüne kadar çok sayıda programa imza atan Ferit Atay kendi markası olan SorguluYorum programına yine kurucusu olduğu Zanka Tv’de devam ediyor. Yıllardır ülkenin gündemini takip eden bu programıyla çok sayıda ödülün sahibi oldu.

Desteğiniz için: Patreon: https://www.patreon.com/zankatv
Kanalımıza abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCE3qm63AUbigSDVqEEePW4A
Twitter: https://twitter.com/zankamedya
Instagram: https://www.instagram.com/zankamedya/...
Facebook: Zanka Medya
Web: https://www.zanka.com.tr/

#kurban #kurbanbayramı #din #cemilkılıç #hzibrahim #felsefe #bilim #vegan #hayvankesmek #islam #kuran #kutsal #ihsaneliaçık #abdülazizbayındır #zankatv #neden #haber #sondurum #sondakika #feritatay #bayram #dinibayram #trend #video #kurbankesmek #kevsersuresi #teizm #ateizm #sorguluyorum

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Nazım Avcı
    1 ay önce
    Canlılık enerji alış verişine dayanır. Entropiyi yenebilmek için. Radyasyonla beslenen bitki, memeli olmadığına göre kendilerine benzeyen bir şeylerden enerji alırlar....Sorunun kendisi mantıksız.

Verification: 98f002adbe4cbd8d