Başka ürün kullanmayın! İşte sivilcenin tek ve en etkili çözümü…

Lavanta yağı cilde iyi gelir mi? Lavanta yağı sivilceleri geçirir mi? Lavanta yağının faydaları nelerdir? İşte sivilcenin en etkili çözümü lavanta yağının faydaları…

Başka ürün kullanmayın! İşte sivilcenin tek ve en etkili çözümü…
07 Haziran 2021 - 13:35
Hoş kokusuyla herkes tarafından sevilen lavanta yağının mucize faydalarını daha önce duydunuz mu? Lavanta yağı, içerisindeki mineraller ve antiseptik özelliği sayesinde birçok faydaya sahiptir. Özellikle cilt için oldukça faydalı olan lavanta yağı, yüzler lira verip aldığımız kremlerden daha faydalı. Yapılan araştırmalar sonucu cilt problemlerini giderdiği bilinen lavanta yağı, özellikle organik ürünleri tercih edenler tarafından çok sık tercih edilir. Ayrıca lavanta yağının sivilcelere karşı savaş açan bir özelliği de bulunmaktadır. Peki lavanta yağının faydaları nelerdir? Lavanta yağı nasıl kullanılır? Sizler için bu soruları yanıtladık.
LAVANTA YAĞININ FAYDALARI

Lavanta yağı, makyaj ve kullanılan diğer ürünler nedeniyle kirlenen cildi derinlemesine temizler. İçerisindeki antioksidan özellik sayesinde cildi tamamen arındırır ve bu sayede sivilcelerle savaşır. Siyah nokta ve akne görünümünü azaltır. Ayrıca lavanta yağı cildi beslediği için yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Lavanta yağının yaşlanmayı geciktirici özelliği de vardır. İçerisindeki maddeler sayesinde kırışıklıkları önler. Ayrıca ciltte oluşan herhangi bir tahrişi de kısa sürede yok eder.


LAVANTA YAĞI CİLT İÇİN NASIL KULLANILIR?

Lavanta yağını uyumadan önce cildinize bir pamuk yardımıyla sürebilirsiniz. Sabaha kadar cildinize derinlemesine nüfuz edecek olan lavanta yağı, sivilcele ve diğer cilt sorunlarınızı azaltacaktır. Her gün kullanılabilir ve düzenli kullanıldığında kısa sürede etkisini göserir.
LAVANTA YAĞI HANGİ CİLT TİPİ İÇİN UYGUNDUR?

Lavanta yağının cilde hiçbir zararı bulunmaz. Bu nedenle tüm cilt tipleri lavanta yağının faydalarından yararlanabilir. Cilt üzerinde herhangi bir alerjik etki göstermez ve hassas ciltler içinde yatıştırıcı etkisi vardır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d