Bu haftanın burç yorumları

Supergundem.com astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı..

Bu haftanın burç yorumları
26 Temmuz 2021 - 18:15
KOÇ BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Koçlar


Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken iş ve sağlık konuları ön plana çıkıyor.
İş temponuz da çalışmalarınızda ekstra işlerinizde artışlar yaşanabilir. Hiç hesapta olmayan ani angarya işlerle boğuşuyor olarak bulabilirsiniz kendinizi.
Yine sağlık konuları gündeminize gelebilir. Özellikle kilo problemi yaşayan Koçlar perhiz ve spor konularına ağırlık vermeli.
Yine arkadaşlar, eş, dost ve yakın çevrenizde bir takım eskiden gelen problemler blokajlı enerjiler yeniden hortlayabilir. Tekrar tekrar bu problemlerle yüzleşebilir ve yeni çözüm yolları üretmek isteyebilirsiniz.
Bu yıl aşk ve yakın çevre konuları 6 ay boyunca gündeminizde oluyor olacak.
Özellikle ayrılmış ilişkisi bitmişler için yeniden dönüşler ve barışmalar gündeme geliyor olacak.


Haftanın ilk gününe durgun başlasanız da çarşamba gününden itibaren beklemediğiniz ummadığınız güzel enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru para ve finans konuları gündeminize oturacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA BURCU 26-1 AĞUSTOS Sevgili Boğalar 
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken ev, aile, aile bireyleri ile ilgili konu ve sorunları son bir kez daha masaya yatırabilir ve yüzleşebilirsiniz. 
Önümüzde ki 6 ay boyunca aşk hayatınız, kendinize dair ve hayatınıza dair yapmak istedikleriniz gündeminize oturuyor olacak.
Bu hafta özellikle öfkenize hakim olun. Aile içi tartışmalar, yüzleşmeler, çözülmemiş sorunlar bu hafta ortasına kadar gündeminizi zorlayabilir.
Mars 5. evinizde seyahat halindeyken dış görüntünüz, güzellik ve estetik gibi konular sizin için ön plana çıkıyor olacak. 
Ekim ayı ortasına kadar aşk hayatınıza dair aşırı detaycı olup sizi ve ilişkinizi yıpratıp yoracak bir takım tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde aile içi fertler çocuklarla ilgili konularda sakin kalmakta fayda var. 
Hafta ortasında zihinsel olarak yorgun hissedebilir kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz lakin hafta sonuna bomba enerjilerle keyfiniz yerine gelecektir. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili İkizler
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken eğitim konuları, yurt dışı bağlantılı işler, taşınma planları yapanlar, hukuki konularla alakalı bir takım son dakika plan dışı beklenmedik olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz.
Bu hafta ruh sağlınıza, öfkenize özellikle ekstra özen gösterin.
Önümüzdeki 6 ay boyunca hayatınıza dair yaşam alanınız, ev alım satım, aile içi konular, aile içi sorumluluklar gündeminizi meşgul ediyor olacak.
Hafta başı iş ve kariyer alanlarında şanslı enerjilerle destekleniyor olacaksınız. 
Hafta ortasında sosyal ortamlarınız, arkadaşlarla bir arada vakit geçirip keyifli dakikalar geçirmek isterken, hafta sonuna daha dingin kendi içinize döndüğünüz ve dinlenme ihtiyacı duyarak gireceksiniz.
Bu hafta dan itibaren kendiniz odaklı olup sağlığınızın aile içi huzurunuzun ne kadar önemli olduğu ile bir kere daha yüzleşebilir ve hayatınızın önceliklerini yeniden sıralandırabilirsiniz.
Yavaş yavaş emeklerinizin karşılığını alacağınız günler yaklaşıyor. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Yengeçler
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken maddi konular ön plana çıkıyor olacak. Risk almaktan korkmadığınız bir dönem. Lüks harcamalarına dikkat!
Ağustos sonuna kadar kredi, borç, nafaka ve gelir gider hanesinin dengesiyle ilgili konular baş gündeminiz olacak.
Hafta ortasına doğru iş ve kariyer alanlarınızda şanslı, beklenmedik umulmadık tekliflerle karşılaşabilir bu saydıklarımla alakalı yeni size faydası dokunacak yeni kişilerle tanışabilirsiniz.
Yine Eylül sonuna kadar yakın çevre, akraba, eş dost ile konular ön plana çıkarken bu dönemde sinirlerinize ve öfkenize sahip çıkmakta fayda var. Keskin dilli yıkıcı konuşmalardan olumsuz konulara dair tartışmaya girmekten kaçınmanız fayda sağlayacaktır.
Önümüzde ki 6 ay boyunca çok hızlı hareketli yoğun günlerden geçebilir kimileriniz eğitim konularına ağırlık verirken kimileriniz keyfi hareket edip gezip tozup yeni yerler keşfetmek isterken tek bir konuya odaklanıyor olacaksınız. 
Aşk ve ilişkiler konusunda durağan dönem bir süre daha devam ediyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.
 

ASLAN BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Aslanlar 
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken yorucu enerjiler hala tam olarak hayatınızdan çekilmedi.
Bu hafta ve ağustos sonuna kadar düşünce yapınız, hayata dair bakış açınız, ikili ilişkiler ve aşk konularında beklemediğiniz ummadığınız şanssız durumlar biraz daha sizi tetikleyip yormaya devam edebilir.
Bir süre daha aşk hayatınızla alakalı olarak bir takım kararsızlıklar yaşayabilir ilişkilerinizde sonlanmalar ya da yeniden bir araya gelmelerle ilgili yoğun gündemler yaşayabilirsiniz. 
Önümüzde ki 6 ay boyunca kimileriniz gerçek aşkı bulacak, kimileriniz bitirmesi gereken kangren olmuş ilişkileri sonlandırıp kurtulacak.
Hafta başı para ve finans konuları ön plana çıkabilir. Ufak tefek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eylül sonuna kadar maddi konularla mücadele edebilirsiniz.
hafta ortasından itibaren sinirlerinize ekstra özen gösterin. İlahi kader senaryonuz bu haftadan itibaren şekillenmeye başlıyor. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Başaklar
Bu hafta 12. ev hareketliliğiyle aldanmalar, yanılgılar, hak etmediğiniz durumlar, arkanızdan çevrilen işlere tanık oldunuz. Bu dönemde kendinizi çok strese soktunuz, çok düşünüp çok zihin çalıştırdınız. Bir süre daha blokajlı enerjiler devam ediyor olacak.
Bu hafta sağlığınıza sağlıkla ilgili konularınıza özen gösterip dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Ağustos sonuna kadar dolaşım sistemi, vücut sıvılarıyla ilgili durumlara karşı dikkatli olun.
Ruh sağlınız içinde keza öfke kontrolü, sakin dingin bir zihin için kendinizi korumaya alın derim. Bir süre daha tüm bu saydığım konulara dikkat edin.
Haftaya ikili ilişkiler ve aşk konularıyla alakalı başlayabilir, hafta sonuna doğru negatif sizi yoran insanlardan kendinizi korumaya alır şeklinde dinlenmeye geçmeniz yararınıza olacaktır. Bir süre daha sabırlı olun.
Bu ay sonuna doğru iş ve kariyer alanınızda çok hızlı değişim ve gelişmeler başlayabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Teraziler 
Bu Hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken geçtiğimiz bir kaç ay boyunca gerek aile içi aile bireyleri ilgili konular gerek aşk hayatınızla alakalı konularla uğraşmak sizi yormuş olsa da Eylül sonuna kadar hiç ummadığınız ve beklemediğiniz şekilde yorucu, inişli çıkışlı, tutku dolu bir enerjinin içine girebilirsiniz. Gerçek hikaye bu haftadan itibaren başlayabilir. 
Tüm hafta boyunca eş dost ilişkileri aşk hayatınız sosyal çevre ile ilgili konular ön plana çıkıyor. 
Hafta ortasından itibaren aşk evinizde çok sert geçişler yaşanırken. Ani ayrılıklar ve gergin çatışmalar söz konusu olabilir. 
Mars 12. evinize yerleşmeye hazırlanırken gizli düşmanlıklar, gizli konular, entrikalar, ani kopuşlar, sinsi dostluklar kim iyi kim kötü, kim gerçek, kim sahte bir anda her şey su yüzüne çıkabilir.
Bu dönemde fiziksel sağlığınıza ve ruh sağlığınıza özen gösterin.
Bu aydan sonra güzel enerjiler yerleşmeye hazırlanırken tüm bu saydığım konulara karşı tetikte olun. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Akrepler
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken aşk, sevgi, bağ, bağlılık ile ilgili konular ön plana çıkıyor.
Hafta ortasından itibaren iş, para finans konuları gündeminize yerleşiyor. Aile içi maddi konular ile iş hayatınızda yaşadığınız paraya dair konuları masaya yatırıp bir takım hesap kitap konuları ön plana çıkabilir. 
Yine yer değiştirme, oturduğunuz yerde değişim tadilat konuları gündeme gelebilir.
Bu hafta öfke kızgınlık kin nefret durumlarına karşı dikkatli ve tetikte olun. 
Hafta sonuna doğru aşk ikili ilişkilerle alakalı konular gündeminize taşınıyor olacak. Yalnız olanlar için yeni birileriyle tanışma, Keyifli karşılaşmalar, flört enerjileri söz konusu olabilir. Hafta sonu enerjisini bu anlamda iyi değerlendirin derim.
Bu haftadan itibaren sosyal ortamlarınızla alakalı konular ön plana çıkıyor olacak. Bol bol seyahat planları geliştirebilir, kalabalık ortamlarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Yaylar
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken hafta başına iş kariyer meslek konularıyla ilgili gündemlerle başlıyor olacaksınız.
Tüm önceliğiniz bu konular bir taraftan duygusal zihin ve bilinç altı yorgunluğu sizleri yapılması gereken işlerinizden alıkoyabilir buna dikkat edin.
Yine aile içi aile bireyleriyle ilgili konular sorumluluklar ev içi yapılacak işlere de aynı rehavet enerjisiyle bıkkın olarak yaklaşabilirsiniz.
Hafta ortasına doğru arkadaş çevresiyle olan iletişimleriniz de özensiz baştan savıcı tavırlar sergilemekten kaçının.
Öfkenizi kontrol altına alın. Eylül sonuna kadar sosyal çevrenizle ilgili konular ve iletişimleriniz ön planda oluyor olacak. Sözlerinize tavır tutum ve davranışlarınıza dikkat edin.
İş konuları sorumluluklar sizlere bıkkınlık verse de yorgun bitkin ve tükenmiş hissetseniz de bir süre daha dişinizi sıkın.
Hafta sonuna doğru kendi kabuğunuza çekilip dinlenmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda ihtiyacınızın arttığı bir dönem! Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Oğlaklar 
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken Merkür Aslan burcuna yerleşirken haftaya yoğun zihin çalıştırma enerjisiyle başlayabilirsiniz. Uzun zamandır aşk ve ikili ilişkilerle alakalı konularda mücadele veren, çatışanlar Ağustos sonuna kadar bu durumlarla alakalı gündemleriniz devam ediyor olacak. Biraz daha dişinizi sıkın.
Yine bir yandan para finans maddi konularla alakalı özellikle Ağustos başından itibaren yeni durumlar gündeminize yerleşmeye hazırlanıyor.
Gelir arttırmak adına gökyüzü sizi bu anlamda destekliyor olacak. Şanslı enerjiler içerisindesiniz.
Hafta ortasından itibaren ev ve aile içi konular planlar devreye giriyor olacak.
Yeni tatil planları, kısa seyahatler, davetler sosyal çevrenizle organizasyonlar gündeme gelebilir.
Tüm bunlar devam ederken Ay sonuna kadar para finans konularında dikkat!
Ekstra harcamalar lüks harcamaları keyfi harcamalarınızı kontrol altında tutmakta fayda var.
Ayrıca Hafta sonu aşk hayatınıza dair çok sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Kovalar
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken ilahi kader senaryonuz ta Mayıs ayında şekillenmeye başlamıştı ama artık belirsiz olan konular, sizi düşündüren ve yoran konular netlik kazanıp sizlere rahat bir nefes aldırmaya hazırlanıyor.
Bu ay sonuna doğru kimileriniz aşk hayatınıza dair çok farklı bir gelişme yaşayabilir tüm yaşadığınız zorlukları geride bırakıp önümüzdeki yıla kadar etkisini sürdürecek sağlam bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz.
Yine bu hafta iş hayatınıza dair karmaşık, kararsız, bulanık enerjilerle başlayabilirsiniz.
Ancak para konularında hala şansınızın çok yüksek olduğu bir dönemdesiniz hala. 
Bu hafta ortasında özellikle öfke kontrolünüzü ele almanız gerekiyor. Çok sert enerjilerden geçiyoruz. 
Agresif negatif insanlarla bir arada vakit geçirmemeye dikkat edin. Her an sosyal çevrenizde kopuşlar, kavgalar ve tartışmalar söz konusu olabilir.
Bu hafta alt karın bölgeniz genital bölgenizle ilgili konularda dikkatli olun. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK BURCU 26-1 AĞUSTOS


 Sevgili Balıklar 
Bu hafta 28 Temmuz itibariyle Mars burç değiştirerek Başak burcuna yerleşirken kimileriniz hala Dolunay etkileri ile boğuşuyor olabilir. 
Eylül sonuna kadar iş ve finans konularıyla alakalı içinize sinmeyen, sizi düşündüren durumlarla alakalı yeniden yapılanma sürecine girmek isteyebilirsiniz. 
Daha kalıcı daha çok gelir vaad eden işlere girişmek isteyebilirsiniz.
bu hafta başından itibaren gizli konulara, gizli düşmanlar, su yüzüne çıkmayan ama hala sizi etkilemeye devam eden bir takım enerjilere karşı tetikte olun. 
Eylül sonuna kadar bu durumlarla alakalı mücadele veriyor olacaksınız.
Önümüzdeki 6 ay boyunca ruh ve fiziksel sağlığınıza hep dikkat etmeniz gerekecek.
Bu hafta Mars ilişki evinize yerleşirken ilişkisi olanlar inişli çıkışlı yoğun gündemlerin ortasında kendini bulabilir. 
Dolunay etkisiyle haftaya durağan ve duygusal başlasanız da hafta ortasında gerilimlere dikkat edin. Hafta sonuna kadar gezme, eğlenme, seyahat konuları ön plana çıkabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.
Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d