Eski istihbaratçı Altaylı'dan Peker'e mektup: Açıklamaların devletin temizlenmesi için fırsat

Fetullahçı Terör Örgütü üyeliğinden cezaevinde bulunan eski istihbarat ajanı Enver Altaylı, Sedat Peker için açık mektup yazdı. Mektup ...

Eski istihbaratçı Altaylı'dan Peker'e mektup: Açıklamaların devletin temizlenmesi için fırsat
24 Temmuz 2021 - 16:54

Fetullahçı Terör Örgütü üyeliğinden cezaevinde bulunan eski istihbarat ajanı Enver Altaylı, Sedat Peker için açık mektup yazdı. Mektup, Altaylı'nın ailesi tarafından yönetilen sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Sedat Peker'in açıklamalarının devletin temizlenmesi için bir fırsat ve millete yapılan hizmet olduğunu söyleyen Altaylı'nın mektubu şu şekilde:
"Sözüm Sedat Peker'e. Hepimiz zamanı geldiğinde Mahkeme-i Kübra' da elbette hesap vereceğiz. Sen de ben de. Allah ininde kim makbul, Kendisi bilir. Ne kendimi temize çıkarırım ne de başkasını suçlarım. Şimdi gördüğüm şudur. Açıklamaların ülkenin, devletin temizlenmesi için bir fırsattır ve ifşaatın millete yapılan hizmettir. Bu hizmetin karşılığını Rabbim sana versin.

Ben sana şunu yap, bunu yapma, şunu açıkla, şunu açıklama demeyeceğim: Sevdiklerinden, vatanından uzaksın. Etrafında insanlar olsa da yalnızsın. Ben de dört yıldır cezaevinde tehlikeli tutuklu olarak 10 metrekarelik bir hücrede sosyal temastan tecrit edilmiş olarak Rabbim"in huzurundayım. Ne casusum ne de terör örgütü üyesiyim. Rabbim bilir masumum.

Bu dönem benim için bir tefekkür ve arınma dönemidir. Bu dönem, senin için de bir tefekkür ve arınma dönemi olsun. Ben sana şunu yap, bunu yapma, şunu açıkla, şunu açıklama, demeyeceğim. Güzel bir abdest al, iki rekat namaz kıl, Rabbinin huzurunda iki rekat namaz kıl ve Rabbin huzurunda ağla. Rabbinden yardım iste. O sana. Ne yapacağını gösterecektir. Rabbim yardımcın olsun.Feridüddin Attar'ın Tezkiretül Evliyasını oku. Fudayl bin İyaz isimli mübarek bir zat vardır. O Allah sevgilisini kendine örnek al. Bir zaman namlı bir eşkiya iken, Rabbim onu ahde vefa sahibi, cesur ve yüreğinin derinliklerinde Allah'ına olan imam olduğu için sevdiği kullarının arasına kattı.

Fudayl'ın Öyküsü Allah'a inanır,...

Kaynak Bağlantısı : Gazete Duvar


Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d