Günlük burç yorumları (6 Eylül 2021)

2021’in Aşk konusunda en şanslı günü. Aşk konusunda karşınızdakine açılın gitsin. Nasıl olsa sonu malum. (MURAT İPEK / astroloji ...

Günlük burç yorumları (6 Eylül 2021)
06 Eylül 2021 - 00:37

2021’in Aşk konusunda en şanslı günü.

Aşk konusunda karşınızdakine açılın gitsin. Nasıl olsa sonu malum.(MURAT İPEK / [email protected])

Koç

Çalışırken bugün işinize çok kişi karışabilir. Baş ve baş bölgesiyle ilgili sağlık durumlarına dikkat etmenizde fayda var.Boğa

Aşk konusunda kendinizi sere serpe ortalığa bırakıp seçici davranmaktan uzak davranabilirsiniz. Bunu kendinize bugün yapmayın derim.

İkizlerYakın arkadaşlarınız mı yoksa yeni tanıştıklarınız mı arasında kalacağınız bir gün yaşamanız çok olası. Muhtemel para konusunda bazı karışıklıklar olabilir.

Yengeç

Maddi anlamda kendinizi korumanız gerken bir zamandan geçiyorsunuz artık hayatınıza ve çevrenize çeki düzen vermeniz gereken zamanlardasınız.

Aslan

Parayı nasıl kazandığınızdan ziyade nasıl harcadığınızı sorgulayacağınız bir zamandan geçiyorsunuz. Harcamalara çok dikkat edin bu aralar.

Başak

Bugün alacağınız kararlarda özellikle kendinizi tam olarak nerede nasıl konumlandırdığınızı biraz sorgulamanız gerekebilir. Gereksiz sözler etmeyin.

Terazi

Kendinizi bugün biraz şanssız ve özellikle iş ilişkilerinde kafası karışmış bir halde görebilirsiniz. Bu durum geçici çok takmamaya çalışın derim.

Akrep

Bugün şansınıza güvenerek manasız atılımlarda bulunmamanızda fayda var çünkü kendinizi ve sınırlarınızı çok zorladığınız taktirde sorun yaşayabilirsiniz.

Yay

İş ortamında patronlar veya iş verenlerle bugün muhatap olursanız eğer sinirlerinize sahip çıkın çünkü bir anda ortalık karışabilir.

Oğlak

Bugün bir sunumunuz veya ortaya koyacağınız bir iş varsa tam olarak hazırlanmış olduğunuzdan emin olmanızı tavsiye ederim. Rezil olmayın derim.

Kova

Ödemelerle ilgili sıkıntılar olabilir çünkü para akışınızda bazı sorunlar kendini gösterebilir da ha idareli davranmanız sizin hayrınıza olacaktır.

Balık

Evet tam olarak “Ne yapıyorum ben yahu?” dediğiniz bir günden geçecek olabilirsiniz. Bunu sormanın ne zamanı ne de yeri artık. İşinizi yapın.
Kaynak Bağlantısı : NTV


Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d