Hande Erçel'den flaş itiraf! "Kimse bilmiyor"

Kerem Bürsin ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Hande Erçel, Vogue dergisine verdiği röportajda önemli itiraflarda bulundu.

Hande Erçel'den flaş itiraf! "Kimse bilmiyor"
07 Haziran 2021 - 16:33
Kerem Bürsin ile ilişkilerini uzun süre gizleyen Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde aşkını itiraf etmişti. Bu itirafla bir süredir gündemden düşmeyen Hande Erçel, Vogue dergisine önemli açıklamalarda bulundu. Özel hayatıyla ilgili önemli itiraflarda bulunan Hande Erçel’in röportajı çok konuşuldu. Dergiye verdiği röportaj için çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Erçel’in güzelliği hayranlarını büyüledi. Erçel’in fotoğraflarına kısa sürece binlerce beğeni ve yorum geldi. 

“KİMSE BİLMEZ…”


Ünlü oyuncu röportajında "Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez. Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları” ifadelerini kullandı. “SERGİYE DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUM”


Yaptığı resimleri sosyal medya hesabından paylaşan Erçel, bu yeteneği hakkında "Bu tutkumu sergiye dönüştürme niyetim uzun zamandır var. En yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyorum.” açıklamasını yaptı.“DEĞİŞMEYE DEVAM EDİYORUM”


İşine olan bağlılığıyla bilinen oyuncu Hande Erçel, bu konudaki soruları da yanıtladı. Erçel röportajında "Setlerde çok ciddi bir sorumluluğu üstlenmeyi, ekiple uyum içinde çalışmanın önemini, geçirilen uzun çalışma saatlerinden sonra sabırlı ve anlayışlı kalabilmeyi, çalışma arkadaşlarımla empati kurmanın önemini öğrendim. Hala da öğrenmeye ve değişmeye devam ediyorum…” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d