Hatipoğlu Ailesi tatilde! Kızının peşinden koştu

'Survivor' yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran sunucu Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu, 2011 yılında nikah masasına ...

Hatipoğlu Ailesi tatilde! Kızının peşinden koştu
24 Temmuz 2021 - 07:42

'Survivor' yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran sunucu Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu, 2011 yılında nikah masasına oturmuştu. Çift, 2018 yılının ekim ayında ilk bebekleri Lila'yı kucaklarına almıştı. Ünlü çift, önceki gün kaldıkları otelde objektiflere takıldı.

BABA-KIZ OYUN OYNADILAR41 yaşındaki Hakan Hatipoğlu, Lila ile birlikte duş aldı. Sonrasında şezlonglara geçen baba-kız, oyunlar oynadı.

Ardından eşi Gizem Hatipoğlu sahile inince ünlü sunucu, 3 yaşındaki kızları Lila'yı annesine bırakarak oradan ayrıldı.

KOVAYLA PEŞİNDEN KOŞTUKızını tekrardan yıkayan 33 yaşındaki Gizem Hatipoğlu, Lila kaçınca kovaya su doldurup peşinden koşturdu. O anlar kameralara böyle yansıdı.

Öte yandan Hakan Hatipoğlu geçtiğimiz ay eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı bir gönderi ile kutlamıştı.

"KALBİMİN TEK SAHİBİ"Gizem Hatipoğlu ve kızı Lila ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan Hatipoğlu, "1 Haziran doğum günün bir tanem... Canım benim, her şeyim, kızımızın anası, kalbimin tek sahibi..."

"İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum, seviyoruz... Doğum günün kutlu olsun" şeklinde duygusal bir mesaj yayınlamıştı.

Kaynak Bağlantısı : Milliyet


Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d