İMA Group Başkanı Derya Bağcı, paraları 14 yaş küçük sevgilisine mi yedirdi?

İMA Group Başkanı Derya Bağcı, paraları 14 yaş küçük sevgilisine mi yedirdi? Son zamanlarda adı dolandırıcılıkla sıkça anılan İMA GROUP Yönetim ...

İMA Group Başkanı Derya Bağcı, paraları 14 yaş küçük sevgilisine mi yedirdi?
05 Eylül 2021 - 19:52
İMA Group Başkanı Derya Bağcı, paraları 14 yaş küçük sevgilisine mi yedirdi? Son zamanlarda adı dolandırıcılıkla sıkça anılan İMA GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, genç sevgilisi ile lüks tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. Patronların Dünyası'nın haberine göre;

Son zamanlarda adı sıkça dolandırıcılıkla anılan İMA GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, genç sevgilisi ile lüks tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor.

Kendisinden 14 yaş küçük sevgilisi Mustafa Yabaş ile Çeşme sahillerinde boy gösteren Bağcı'nın, mağdurların parasını Yabaş'ı elinde tutabilmek için estetik operasyonlara çatır çatır harcadığı iddia ediliyor.Hakkında çıkan haberleri para karşılığında kaldırttığı iddiaları öne sürülen iş kadını Bağcı, geçtiğimiz günlerde de çıtır sevgilisi ile Afrika seyahatine çıkmıştı.

Bu sık ve sürekli seyahatler akıllardaki soru işaretlerini arttırdı. İkili birlikte çıktıkları Afrika tatilinde de Sierraleone Cumhurbaşkanı Julius Maada Bio ile görüşmüştü.

Bağcı'nın son olarak İranlı bir iş insanını dolandırdığı ve o paralarla tatilini devam ettirdiği iddia ediliyor.


Kaynak: http://tv100magazin.com/haber/Derya-Bagci-o-paralari-sevgilisine-mi-yedirdi/3426


Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d