Kahraman Babam dizisi ne zaman başlıyor?

Geçtiğimiz ay ekranlara gelen ancak ara verilen Kırmızı Kamyon dizisinin adı Kahraman Babam olarak değişti. Peki Kahraman Babam ekranlara ne zaman dönecek? İşte Kahraman Babam ile ilgili tüm detaylar…

Kahraman Babam dizisi ne zaman başlıyor?
03 Haziran 2021 - 14:28
Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği Kahraman Babam dizisi, geçtiğimiz ay yayınlanmış daha sonra ara verilmişti. Show TV ekranlarında yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanan dizinin adı Kahraman Babam olarak değişti. Dramatik hikayesi ve nefes kesen aksiyon sahneleriyle ekranlara dönmeye hazırlanan dizi, yakında izleyicisiyle buluşacak. Yeni adıyla ekranlara gelecek olan dizinin yayın tarihi oldukça merak ediliyor. İşte Kahraman Babam dizisine dair tüm detaylar…

KAHRAMAN BABAM NE ZAMAN BAŞLIYOR?


Show TV’de izleyicisiyle buluşacak olan Kahraman Babam dizisi, 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’da yayınlanacak.KAHRAMAN BABAM DİZİSİNİN KONUSU NE?


Bir taraftan itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini anlatan dizi diğer yandan duygu dolu bir kızın hayatını anlatıyor. Dizide bol bol aksiyon sahnesi ve dramatik olaylar işlenecek.

KAHRAMAN BABAM DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR VAR?

Senaristi Sema Ergenekon olan Kahraman Babam dizisinde; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'nın kalemi, Osman Kaya'nın rejisiyle buluşuyor. 'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi oyuncular yer alıyor. 
KAHRAMAN BABAM DİZİSİNİN İSMİ NEDEN DEĞİŞTİ?

Kahraman Babam dizisinin isminin değişme nedeni henüz yapımcılar ve oyuncular tarafından açıklanmadı. Ancak dizi ekranlara döndükten sonra açıklanması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d