Kahveci kötü haberi verdi: Elektrik ve doğalgaza yüzde 10 zam gelecek!

Kahveci kötü haberi verdi: Elektrik ve doğalgaza yüzde 10 zam gelecek! Vatandaşa kötü haberi İbrahim Kahveci verdi. Kahveci elektriğe ve konutta ...

Kahveci kötü haberi verdi: Elektrik ve doğalgaza yüzde 10 zam gelecek!
05 Eylül 2021 - 22:07
Kahveci kötü haberi verdi: Elektrik ve doğalgaza yüzde 10 zam gelecek! Vatandaşa kötü haberi İbrahim Kahveci verdi. Kahveci elektriğe ve konutta kullanılan doğalgaza zam geleceğini açıkladı. Patronların Dünyası'nın haberine göre;

Ekonomi yazarı İbrahim Kahveci, TV5'te katıldığı "Ekonomi ve Ötesi" programında sanayi ve elektrik üretim amaçlı kullanılan doğalgaza gelen yüzde 15'lik zammı yorumladı. Kahveci, bu zam sonrası elektriğe zam geleceğini söyledi.

Vatandaşın soğuk bir kışa girdiğini belirten Kahveci, "Meskenlerde kullanılan doğalgaza da zam gelecek" dedi."ELEKTRİK ZAMMI YÜZDE 10 OLACAK"

Elektrik zammının yüzde 10 olarak yansımasını beklediğini belirten Kahveci, "Biz zaten 1,5 aydır söylüyoruz. Sanayi ve elektrik üretim amaçlı kullanılan doğalgaza gelen zam ile bunu tescillendirdiler." diyerek şöyle konuştu:

"Meskenlerde kullanılan doğalgaza da zam gelecek, elektriğe de bir %10 zam gelecek. Vatandaş soğuk bir kışa giriyor."Alışveriş sitelerinde dijital kart nasıl kullanılır?

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d