Kimse bilmiyor ama avucunuzdaki o çizginin anlamı…

El fallarına inanır mısınız? Okuyacağınız bu haberden sonra inananacaksınız! İşte avucunuzdaki o çizgilerin anlamı…

Kimse bilmiyor ama avucunuzdaki o çizginin anlamı…
03 Haziran 2021 - 13:49

Daha önce sokakta yürürken el falınıza bakmak isteyen oldu mu? Kulağa pek inandırıcı gelmediğini biliyoruz ama aslında avuç içinde yer alan çizgiler hayatımız için birer mesaj. Peki avuç içimizde yer alan çizgilerin anlamı ne? Avuç içinde yer alan çizgiler ne anlama geliyor? Sizler için avuç içinde yer alan çizgilerin anlamını yazdık.

Karakterimiz, avuç içinde bulunan üç ana çizgiden oluşur. Özellikle serçe parmağın altından işaret parmağımıza kadar uzanan çizgi, kalp ve aşk çizgisi olarak bilinir. Kalp çizgisinin altında bulunan ve ona paralel olarak uzanan çizgi de akıl çizgisidir. Baş parmağımızı çevreleyen ve bileğe kadar uzanan çizgi ise hayat çizgisidir. Bunlardan en önemlisi kalp çizgisi olarak bilinir. Peki kalp çizgisi bize ne anlatır? Şimdi ellerinizi birleştirin ve iki avuç içinizde olan kalp çizgilerine odaklanın. İşte bu çizginin anlamları:AYNI SEVİYEDEYSE;İki avucunuzdaki çizgi de aynı seviyedeyse aşk hayatında oldukça şanslısınız demektir. Ömrünüz boyunca düzenli ve uzun ilişkiler kurabilirsiniz. Karşınızdaki kişiler size hep değer verecektir.SAĞ AVUCUNUZDAKİ ÇİZGİ DAHA YÜKSEKSE;Bu kişiler genelde hislerini dinlerler. Kendilerinden yaşça büyük kişileri tercih edebilirler. Romantiklerdir ve ilişki konusunda çok yanılmazlar.SOL AVUCUNUZDAKİ ÇİZGİ DAHA YÜKSEKSE;

Bu kişiler ise mutluluğun anlamını ilişkilerde aramazlar. Düzenli bir ilişki için aceleci davranmazlar. Bağımsız ve özgürlükçüdürler. Birlikte olmak istedikleri kişilere çok güvenirler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d