Mısırlı milyarder sevgilisinden Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi!

Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin evlilik teklifi ettiği görüntüleri paylaştı.

Mısırlı milyarder sevgilisinden Şeyma Subaşı'na evlilik teklifi!
03 Haziran 2021 - 13:13
Bir süredir birlikte olan Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi evlilik yolunda ilk adımı attı. Mısırlı sevgilisiyle evleneceğini duyuran Şeyma Subaşı, sosyal medyada paylaştığı son videoyla adından söz ettirmeyi başardı. Subaşı, sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiği anları takipçilerinin beğenisine sundu. 
EVLİLİK TEKLİFİ GELDİ!

Şeyma Subaşı yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den aldığı evlilik teklifini kabul etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı’nın heyecanı videodan anlaşılıyordu. Paylaştığı video kısa sürede milyonlarca beğeni ve yorum aldı. 
HAMİLELİK İDDİALARINA YANIT

Intagram hesabını aktif kullanan Şeyma Subaşı, son zamanlarda hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Hamile olduğu söylentilerine espirili bir şekilde yanıt veren Subaşı, hamile olmadığını söyledi. Yaptığı paylaşımda "Bugün sağlıklı besleneyim...Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar” ifadelerini kullandı.
BÜYÜK AŞK!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Subaşı’nın ilişkisi kısa sürmüştü. Guido Senia ile ayrıldıktan kısa bir süre Mısırlı Milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisini paylaşan Subaşı, kısa süre önce evlilik haberini duyurmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d