Özge Özpirinçci'den hamilelik iddialarına yanıt! 9 aylık değil…

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci hakkında çıkan hamilelik haberlerine yanıt verdi. Özpirinçci mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

Özge Özpirinçci'den hamilelik iddialarına yanıt! 9 aylık değil…
07 Haziran 2021 - 13:33
Oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Özge Özpiriçci, 7 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde ise Özge Öpirinçci hakkında hamilelik iddiaları ortaya atıldı. Ünlü oyuncu bu iddialara karşı suskunluğunu bozdu ve hayranlarına güzle haberi verdi.
“9 DEĞİL 13 HAFTALIK”

Sosyal medya hesabından iddialara yanıt veren oyuncu Özge Özpirinçci "9 değil 13 haftalık hamileyim. Mutluluğumuzu, heyecanımızı paylaşan herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı. Ünlü çiftin bu paylaşımı sonrası hayranlarından binlerce yorum geldi. Öge Özpirinçci’ye tebrik mesajları yağdı. 
EVLENECEKLER

7 yıldır birlikte olan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’ün hamilelik haberinin ardından ne zaman evleneceği merak konusu oldu. İkilinin Eylül ayında nikah masasına oturacağı konuşuluyor. 

ÇALIŞMALARA HIZ VERİLDİ


Salih Bademci ile ‘İlk ve Son’ adlı dizinin çekimlerine başlayan Özge Özpirinçci’nin hamilelik haberi sonrası çekimlere hız verildi. Oyuncunun karnı belirginleşmeden çekimlerin tamamlanması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d