Peker: BAE uyardı, yüksek risk nedeniyle video paylaşamıyorum

DUVAR- Organize suç örgütü liderliğinden hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri yetkililerinin ...

Peker: BAE uyardı, yüksek risk nedeniyle video paylaşamıyorum
19 Haziran 2021 - 00:03

DUVAR- Organize suç örgütü liderliğinden hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri yetkililerinin uyarısıyla "yüksek güvenlik riski taşıdığı" gerekçesiyle video paylaşımı yapmadığını açıkladı. Halk TV programcısı Özlem Gürses'in kendisiyle ilgili yorumlarına Twitter'dan cevap veren Peker, şu paylaşımları yaptı:

- Sayın Özlem Gürses, uluslararası güvenlik protokolü diye bir şey mi ne varmış, yüksek güvenlik riski taşıdığım için video paylaşımı yapamıyorum. Ancak twitter kullanmama şu an için izin veriliyor. Bende söz namus.

- Ben bugüne kadar düşmanlarıma bile verdiğim sözü tuttum. Eğer ölmez sağ kalırsak sizle beraber merak eden herkes gerçekleri öğrenecek.

-Sayın Özlem Gürses Hanım, bulunduğum ülkenin yetkililerinin uyarısı bu yöndeydi. Ben de size bunu söyledim. Şahsımın hayatına yönelik ciddi derecede suikast riski varmış. Durum bundan ibaret. Başarılı programlar dilerim. (HABER MERKEZİ)


Kaynak Bağlantısı : Gazete Duvar

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d