Kullanım Koşulları

Süper Gündem hizmetinin kullanım koşulları

1.1. Supergundem.com (supergundem.com adresine bundan böyle “süpergündem” , olarak adlandırılacaktır.) Kullanıcı Hizmete aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki şekillerde erişebilir: Hizmet web sitesini kullanmak, Hizmete erişim sağlayan mobil veya masaüstü uygulamaları kullanmak ve supergundem’e veya Bağlı Kuruluşları tarafından sağlanan işlevler  ve hizmetleri kullanmak ve üçüncü taraf  ortakları tarafından sağlanan Hizmete ve işlevlerine erişim sağlayan yazılımlar. Hizmet, bu kullanım koşullarına (bundan sonra – ” Koşullar ” olarak anılacaktır ) uygun olarak sağlanır.

2. Genel hükümler

2.1. Hizmetin Kullanıcı tarafından kullanımı, Kullanıcı ile supergundem arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma olan bu Koşullara tabidir.

2.2. Hizmeti veya onun bireysel işlevlerini kullanırken, Kullanıcı bu Koşulları ve ayrıca 2.3 ve 2.4 numaralı maddelerde belirtilen belgelerin koşullarını kabul etmiş sayılır. bu koşulların tamamı, herhangi bir çekince veya istisna olmaksızın. Kullanıcı bu Koşulların herhangi bir hükmünü kabul etmezse, Kullanıcı Hizmeti kullanma hakkına sahip değildir.

2.3. Kullanıcının web sitemizi ziyaret etmesi ve yetkilendirmesi ile Kullanıcı hesabının işleyişi süpergündemin sorumluluğunda değildir .

2.4. Hizmeti sağlamak için gerekli bilgilerin işlenmesiyle ilgili ilişkiler ve ayrıca Kullanıcının ek kayıt sırasında veya Hizmeti kullanma sürecinde kendisi hakkında sağladığı bilgiler, şu adreste yayınlanan Gizlilik Politikası’na tabidir: https://www.supergundem.com/privacy-policy

Supergundem tarafından Kullanıcı Bilgilerinin işlenmesi ile ilgili tüm sorular için lütfen [email protected] ile iletişime geçin .

 

3. Şartların Değiştirilmesi ve Feshi

3.1. Supergundem, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirebilir. Koşulların yeni sürümü, bu paragrafta belirtilen adreste İnternette yayınlanacaktır. Şartların güncel sürümü her zaman bu adreste bulunur . Hizmeti kullanmaya devam etmekle Kullanıcı, Şartların yeni versiyonunu kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, Şartların yeni versiyonunu kabul etmiyorsa, Hizmeti kullanmayı bırakmakla yükümlüdür.

3.2. Supergundem, Kullanıcı bu Koşulları ihlal ederse veya Kullanıcının Hizmete erişimini bu  Koşulları feshedebilir.

3.3. Kullanıcı herhangi bir zamanda Hizmeti kullanmayı bırakabilir. Kullanıcı Hizmeti kullanmayı bırakırsa supergundem, Kullanıcı Bilgilerini Gizlilik Politikası ( https://www.supergundem.com/privacy-policy ) tarafından sağlanan şartlara uygun olarak işlemeye devam edebilir .

4. Garantilerin Reddi

4.1. BU KULLANICI, HİZMETİN VE BAĞLANTILARIN KULLANIMININ RİSKİNİN KULLANICIYA AİT OLDUĞUNU VE HİZMETİN “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU ZAMAN” VERİLDİĞİNİ ANLAR VE KABUL EDER.

4.2. KULLANICI, HİZMETİ VE BAĞLANTILARI KENDİ KENDİNE VE RİSKİ KULLANMAYI KABUL ETMEKTEDİR VE BİLGİSAYARINIZIN, MOBİL CİHAZINIZIN VEYA BU ŞEKİLDE KULLANIMINIZIN ZARARLARINDAN YALNIZCA SORUMLUDUR

4.3. UYGULANABİLİR YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, BURADA m, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BİR KISIM İÇİN UYGUNLUK ZIMNİ GARANTİ VE KOŞULLARI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR VE TÜM GARANTİ VE KOŞULLARI AÇIKÇA KABUL ETMEMEKTEDİR. BAĞLANTILI WEB SİTELERİNDE YAYINLANAN HİZMET, LİNKLER VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF İÇERİĞİNE İLİŞKİN HUSUSLAR SÜPERGÜNDEM ÇİN BAĞLAYICI BİR HUSUS DEĞİLDİR.

 

5. Sorumluluğun Sınırlandırılması

5.1. KULLANICI, YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE supergundem’in, çalışanlarının ve yüklenicilerinin, KULLANICI TARAFINDAN SÜRDÜRÜLDÜĞÜ İÇİN (SÖZLEŞME KAPSAMINDA, İŞBİRLİĞİ VEYA başka bir yasal dayanak dahil) SİZE KARŞI SORUMLU OLDUĞUNU ANLAR VE KABUL EDER. KULLANICININ HİZMETİN KULLANIMI, HERHANGİ BİR BAĞLANTI VEYA İÇERİKLERİNİN, VERİ KAYBI DAHİL OLDUĞU, supergundem, BAĞLI KURULUŞLARI supergundem, ÇALIŞANLARI VEYA YÜKLENİCİLERİ VEYA TEMSİLCİLERİNDEN KAYNAKLANABİLECEK, ÖZEL, DOLAYLI VEYA ÖRNEK ZARARLAR VEYA BU ZARARLARLA İLGİLİ VARSAYIMLAR.

6.SuperGundem Platformunun güncel haber akış kaynakları

-Hürriyet

-sözcü

-bloomberg ht

-sputnik tr

-haber7 

– ntv

-kripto koin 

-yenisafak.com

-webtekno.com

-onedio.com

-milliyet

-t24.com

-shiftdelete.net

-haberler.com

-Gazete duvar

Medya Haber

6.1 içerik üreticilerinden alınan haberler için platformumuza telif veya kaynak sitelerden kaynaklı sorunların bir tarafı değildir. Doğacak tüm zararlar kaynak sitelere aittir.

6.2 Supergundem.com’u ziyaret eden kullanıcılar tüm gizlilik ve kullanım şartlarını kabul etmiş olur.

6.3 Kaynak siteler [email protected] adresi ile iletişime geçmeleri durumunda kaynaklar kısmından çıkabilirler.

6.4 Yeni haber siteleri ise eklenmek için [email protected] adresi ile iletişime geçebilirler.

Verification: 98f002adbe4cbd8d
casino siteleri