Yıl olmuş 2021! 'Oyuncu' sevgilisinden bakın niye dayak yedi!

Sosyal medya fenomeni Başak Ermiş, sevgilisi Can Topçu’nun şiddetine maruz kaldı. Sosyal medyanın gündemine oturan olayda Topçu’nun sebebinin Ermiş’in tayt giymesi olduğu açıklandı.

Yıl olmuş 2021! 'Oyuncu' sevgilisinden bakın niye dayak yedi!
07 Haziran 2021 - 13:48 - Güncelleme: 07 Haziran 2021 - 13:50
Oyuncu Can Topçu, fenomen sevgilisinin tayt giymesinden rahatsız olduğu gerekçesiyle şiddet uyguladı. Saatlerce genç kıza yumruk atan Topçu’nun şiddetine maruz kalan Ermiş, eniştesini arayarak “ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diyerek yardım istedi.
Topçu genç kızın taytını değiştirmesini istedi. Hayır cevabını aldıktan sonra Ermiş’i arkadaşlarının yanında dövmeye başladı.  Aldığı şiddetli darbeler sonrasında bayılan Başak Ermiş, darp raporu alıp şikayetçi Topçu’dan şikayetçi oldu.Saatlerce yumruk yediğini ve sonrasında bayıldığını belirten genç fenomen, “Bayıldıktan sonra beni uyandırmaya çalıştı, uyandığımda gitti. Hemen eniştemi aradım, geldi aldı beni. Darp raporu aldık. Anneme gittim. 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun, yemeği, uçak biletleri, taksileri, telefonu yok kulaklık istemesi sürekli bir şeyler aldım. Babası ömrü hayatı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü. Bir daha böyle bir şeye cesaret edeceğini düşünmüyorum. Çevremdeki herkes uyardı, birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ama inanmadım” dedi.YORUMLAR

  • 0 Yorum

Verification: 98f002adbe4cbd8d